Умови надання послуг

Доставка


Алкогольні напої та тютюнові вироби доставляються тільки особам, які досягли 18 років!

Замовлення здійснюється тільки в межах м. Чернівці.

Вага замовлення не повинна перевищувати 10 кг.

Політика конфіденційності


Адміністрація зобов’язується використовувати адреси електронних скриньок та іншу персональну інформацію зареєстрованих користувачів сайту виключно для забезпечення внутрішньої роботи сайту, надсилання інформаційних листів кур'єрам, і ні в яких інших цілях.

На сайті заборонено


1. Використання сайту будь-яким способом, який може перешкодити нормальному функціонуванню сайту та його сервісів.

2. Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель або споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв’язання військового конфлікту. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

3. Розміщення матеріалів, що порушують авторське право. Якщо ви, як правовласник, вважаєте, що будь-які розміщені на сайті матеріали порушують ваше авторське право – будь ласка, зв’яжіться з нами.

4. Нецензурні вирази, висловлювання порнографічного, еротичного або сексуального характеру.

5. Вислови, метою яких є навмисна провокація різкої реакції інших учасників ресурсу.

6. Реклама, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу (спам).